Księga fotograficznych życzeń

Poznań Nowych Doznań to blog z dokumentacyjnymi zdjęciami Poznania. Zdjęcia są posegregowane według nazw ulic. Staram się utrwalić na zdjęciach możliwie jak najwięcej poznańskich miejsc i budynków. Nie jestem jednak w stanie wszędzie dotrzeć od razu; nie wszystko też zwróci moją uwagę.

Mając to na uwadze zakładam Księgę fotograficznych życzeń. 

Poniżej, w komentarzu, można dodać swoje życzenie fotograficzne poprzez wskazanie poznańskiego miejsca, które chcieliby Państwo zobaczyć na blogu. To pewnego rodzaju "zamówienie" na zdjęcie z konkretnej okolicy :) Ja z kolei, postaram się to miejsce odnaleźć i sfotografować.

Księga ta jest w szczególności dedykowana osobom, które w Poznaniu już nie mieszkają a chciałyby zobaczyć jak teraz wygląda miejsce zachowane w ich pamięci.

Serdecznie zapraszam do wpisów :)


1 komentarz:

  1. Jedna uwaga: proszę traktować fotografię jako pracę twórczą, a nie akordową. W blogu dużo zdjęć źle skadrowanych, źle naświetlonych, tematycznie nie przemyślanych.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz ochotę, to serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na powyższy temat.
Mile widziane rodzinne wspomnienia, ciekawostki, plotki, opisy przeżyć czy subiektywna ocena dotycząca sfotografowanych przeze mnie miejsc. Takie komentarze są niezwykle cenne. Są wręcz na wagę złota! Dokumentujmy wspólnie nasz Poznań!