Kontakt i wykorzystanie zdjęć


Kopiowanie zdjęć z bloga Poznań Nowych Doznań

I
 1. Jestem autorem wszystkich zdjęć i tekstów zamieszczonych na blogu Poznań Nowych Doznań (z wyjątkiem zdjęć i tekstów ze wskazaniem innego autora).
 2. Zdjęcia zamieszczone na tej stronie są moją własnością. 
Akcja: Nie kradnij zdjęć!


II
 1. Bez mojej zgody pobieranie i kopiowanie zdjęć jest zabronione.
 2. Istnieje możliwość wykorzystania zdjęć zamieszczonych na blogu w celach niekomercyjnych ale wyłącznie ze wskazaniem mojego autorstwa i źródła pochodzenia zdjęcia (tj.: Dominika Kłopotowska, blog Poznań Nowych Doznań). Dotyczy to w szczególności szkolnych prezentacji, czy niepublikowanych prac naukowych itp.
 3. W przypadku  udostępniania zdjęć na innych stronach internetowych (w tym: forach, portalach społecznościowych, blogach) konieczne jest wskazanie jako źródła pochodzenia zdjęcia nazwy bloga wraz z aktywnym linkiem do wpisu, z którego skopiowano zdjęcie. Prawidłowy opis powinien wyglądać następująco: Poznań Nowych Doznań http://fotopoznan.blogspot.com

III

 1. Nie zezwalam na wykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych, a w szczególności do tworzenia ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości przez firmy zajmujące się obrotem nieruchomościami. 
 2. Usunięcie ze zdjęcia zamieszczonego na nim podpisu wskazującego na źródło pochodzenia jest wyjątkowo haniebne.
 3. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu zgodnie z polskim prawem podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Karze tej podlega również ten, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór.

IV
 1. Istnieje możliwość zakupu przedstawionych na blogu zdjęć. 
 2. Wszelkie zapytania w tym zakresie będą rozpatrywane indywidualnie. 


Kontakt


Skontaktować się można ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej: dominika.zurawska@gmail.com

Poznań Nowych Doznań na portalach społecznościowych

 1. Google+ - Poznań Nowych Doznań -> aktualizowane automatycznie po opublikowaniu nowego wpisu
 2. Twitter - @blogfotopoznan
 3. Facebook - Poznań Nowych Doznań