niedziela, 2 lutego 2014

Blaszak na Dębcu


Nie wiem, co było konkretnie w tym blaszaku na Dębcu ale dawniej w tego typu budynkach znajdowały się najczęściej samy i supersamy :) Blaszaki pamiętam parterowe i piętrowe.
Podobne blaszaki, też dobrze zagospodarowane, obejrzeć można na Ratajach, czy na Winogradach.
Zdjęcia - październik 2012 rok.wersja z pięterkiem

wygląda na to, że blaszak tętni życiem, wszystkie lokale zajęte
wersja lux z drewienkiem :D

blacha


2 komentarze:

  1. mój ukochany blaszak :) jest tam siedziba DSM, sklep Domaru z firankami, lodówkami, TV, meblami vintage itp, do tego chyba z 2 lumpeksy, salon bielizny, kiedyś była internet cafe, aktualnie nie wiem czy jeszcze jest, pod blaszakiem kiosk ze szkolnymi gadżetami, opuszczony chyba też salon dentystyczny i TAD Market, który o dziwo nadal jeszcze funkcjonuje, mając obok Biedronkę i Manhatan plus od jakiegoś czasu Żabkę - na której ścianie blaszaka są jeszcze 3 inne sklepy. i love DBC!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Te blaszaki to chyba jeden projekt na całą Polskę był :) Taniej, a w którym mieście byś nie był, to wiesz jaki układ ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz ochotę, to serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na powyższy temat.
Mile widziane rodzinne wspomnienia, ciekawostki, plotki, opisy przeżyć czy subiektywna ocena dotycząca sfotografowanych przeze mnie miejsc. Takie komentarze są niezwykle cenne. Są wręcz na wagę złota! Dokumentujmy wspólnie nasz Poznań!