wtorek, 10 lutego 2015

Nowe biurowce na Grunwaldzie: BUSINESS GARDEN


Róg ulic Bułgarskiej i Marcelińskiej.
Powstaje tu nowy kompleks biurowców o przyjemnej nazwie: Business Garden. Każdy z budynków ma mieć własny wewnętrzny ogród, stąd nazwa.
Podobny kompleks powstaje w Warszawie i we Wrocławiu.
Na razie w Poznaniu zrealizowano etap 1 inwestycji :)

tu na zdjęciu z budynkiem PGK CentrumMnie zawsze interesuje jak dla pracowników zostanie rozwiązany problem z parkowaniem samochodów.
Zawsze myślałam, że jak buduje się takie porządne biurowce, to nie będzie żadnego problemu z parkowaniem. Nic bardziej mylnego. Przez jakiś czas pracowałam w Malta Office Park. Nowoczesne biurowce, z parkingami podziemnymi i naziemnymi. Niestety wszystko było płatne i żeby móc parkować w czasie pracy, to trzeba było wykupić abonament. O ile pamiętam, to cena nie była symboliczna i wynosiła tyle, co przeciętny miesięczny abonament na osiedlowym parkingu strzeżonym. Jeśli tu sytuacja będzie wyglądała podobnie, to prawdopodobnie mieszkańcy okolicznych domów będą musieli codziennie walczyć o swoje miejsce do parkowania...wygląda wielkomiejsko :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz ochotę, to serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami na powyższy temat.
Mile widziane rodzinne wspomnienia, ciekawostki, plotki, opisy przeżyć czy subiektywna ocena dotycząca sfotografowanych przeze mnie miejsc. Takie komentarze są niezwykle cenne. Są wręcz na wagę złota! Dokumentujmy wspólnie nasz Poznań!